expert_sg (expert_sg) wrote in holodomor_alive,
expert_sg
expert_sg
holodomor_alive

VISA Holodomor

Українська національна федеральна кредитна спілка у США оголосила про випуск кредитої картки VISA Holodomor. 1% від обсягів щоденного використання картки власниками сплачуватиме Українська Національна ФКС до місцевого Комітету  із вшанування пам'яті жертв Голодомору. Таким чином зросте фінансова підтримка заходів із висвітлення жахливої трагедії в історії українського народу та вшанування пам’яті про жертв Голодомору 1932—1933 років.

Картка дає можливість її власникам долучитися до підтримки акцій вшанування пам'яті жертв Голодомору, спрямованих на поширення правди про організований сталінською владою штучний голод українців та розуміння Голодомору як геноциду українського народу.

«Відтепер не лише політичними деклараціями та громадськими акціями, але й звичайними предметами щоденного вжитку українці мають змогу сприяти утвердженню правди про один із найстрашніших злочинів проти людства в ХХ столітті», — сказав голова дирекції Української Національної ФКС Володимир Дробенко, презентуючи картку.

Голова Комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору у США Михайло Савків переконаний, що сьогодні Голодомор є однією із небагатьох проблем, які здатні по-справжньому об’єднати українство світу. «Кредитна картка VISA Holodomor є ще одним практичним кроком на шляху до такої єдності», — заявив він. Користуючись нагодою, під час церемонії М. Савків оформив заяву на новий продукт Української Національної ФКС, ставши першим замовником картки.

Кредитна картка VISA Holodomor стане доступною для замовлення з грудня 2011 року.Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка обслуговує інтереси діаспори в Нью-Йорку та східних штатах США від 1965 року. Із активами на суму понад 135 млн. доларів, Кредитівка надає весь спектр фінансових послуг своїм членам, кількість яких становить більше ніж 7 тисяч. Підтримка соціальних програм, освітніх і культурних проектів діаспори, а також громадських організацій України є одним із важливих напрямків діяльності Української Національної ФКС. 


Крайовий Комітет США для визнання Голодомору геноцидом 1932—1933 рр. охоплює 16 українських організацій та осередків, що діють на теренах США, з метою сприяння впровадженню освітніх та інформаційних програм щодо Голодомору, проведенню заходів з увічнення пам’яті жертв Голодомору і збереженню спадщини тих, хто залишилися живими. Одним із першочергових завдань Крайового Комітету Голодомору є спорудження в м. Вашингтон меморіалу, присвяченого жертвам Геноциду в Україні 1932—1933 років.

Tags: Украинщина, Ющенко
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments